بازدید علمی صنعتی بم

چهارشنبه 2019/02/27 - 10:04 asatid sistanb…
سازمان بسیج اساتید سیستان و بلوچستان برگزار کرد:

بازدید علمی صنعتی بم

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل سالگی انقلاب، بیش از 30 نفر از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان مشتاق و مرتبط با رشته‌های صنعتی در قالب اردوی راهیان علم و فناوری از کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل سالگی انقلاب، بیش از 30 نفر از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان مشتاق و مرتبط با رشته‌های صنعتی در قالب اردوی راهیان علم و فناوری از کارخانجات خودروسازی ارگ جدید بم بازدید به عمل آوردند.

با هماهنگی انجام شده با مدیران خودروسازی ارگ جدید، به محض ورود به مجموعه ارگ جدید، اساتید حاضر با حضور در سالن کنفرانس، با توضیحات عوامل مربوطه و پخش فیلم با روند بازسازی و آبادانی ارگ جدید بم و انتقال تکنولوژی‌های جدید و ساخت کارخانجات خودروسازی آَشنا شدند.

  • در ادامه با حضور در محل کارخانجات ، ابتدا از خط تولید اتاق خودروها و رنگ امیزی آن با توضیحات کارشناسان فنی و مشاهده عینی بازدید به عمل آمد.
  • سپس از سالن مونتاژ و تولید خودروهای مختلف بازدید و از نحوه تولید از ابتدا تا انتها و بهره برداری از خودرو با توضحیات مسئولین و مشاهدات عینی آشنا گردیدند.
  •  در این بازدید چند ساعته تمام قسمت‌های کارخانه جهت آشنایی اساتید در معرض بازدید حاضرین قرار گرفت.
  • در انتها اساتید با حضور در مسجد به اقامه نماز جماعت ظهر  و عصر پرداخته و پس از پذیرایی و صرف ناهار ، ارگ جدید بم را به مقصد زاهدان ترک نمودند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.