نشست فرهنگی بصیریتی اساتید بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان

چهارشنبه 2018/11/28 - 09:59 asatid sistanb…
کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی:

نشست فرهنگی بصیریتی اساتید بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان

نشست فرهنگی بصیریتی اساتید بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان به همراه خانواده روز جمعه 2 آذرماه به مناسبت هفته بسیج و وحدت با حضور 200 نفر در محل مجتمع تفریحی رفاهی ثامن الائمه(ع) زاهدان برگزار شد.

در این همایش جمعی از مسئولین ، مدیران، اساتید و خانواده ها حضور داشتند.                                                                                                                       دراین نشست دو کارگاه آموزشی  با موضوعات « تبیین جایگاه علمی و کاربردی وقف، بر تربیت نسل بعد و تقویت نظام اسلامی» و « بررسی مسائل روز و پرسش و پاسخ » با حضور اساتید و خانواده ایشان برگزار گردید.

همچنین برای فرزندان اساتید در رده های سنی کودکان ، نوجوانان و جوانان، برنامه های سرگرمی و ورزشی شامل نقاشی (با موضوع وحدت، بسیج، ایثار و شهادت) دارت ، بدمینتون، فوتبال زمین چمن برگزار شد.

در حاشیه این نشست نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع حجاب و عفاف و نمایشگاه آثار هنری فرزندان اساتید بصورت نقاشی برپا گردید.

همچنین در این برنامه به یک نفر از اسماء متبرک محمد و صادق، یک نفر از فرزندان شرکت کننده در مسابقه نقاشی و به 3 ایده برتر در حوزه کارآفرینی جوایزی اهداء شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.