استفاده از تجارب ارزشمند اساتید پیشکسوت و باسابقه در بسیج اساتید

چهارشنبه 2020/04/22 - 11:16 asatid sistanb…
در جلسه شوراء عالی بسیج اساتید استان مطرح شد:

استفاده از تجارب ارزشمند اساتید پیشکسوت و باسابقه در بسیج اساتید

جنبش استادی نقش آفرین در سطح دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان راه اندازی شود تا این جنبش بتواند با تشکیل گروه های جهادی مسئله محور و سازماندهی شده در اندیشکده های راهبردی نسبت به حل مسائل و مشکلات جامعه اقدام کند.

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان:

اولین جلسه شورای عالی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان در سالن جلسات سازمان با حضور اعضاء برگزار گردید.

در این نشست برنامه­ های اجرایی سال 99 سازمان، طرح ملی شهید چمران(( طرح اعتلای بسیج اساتید)) و اقدامات بسیج اساتید استان در بحث کرونامورد بحث و بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مسوئل بسیج اساتید عنوان کرد: اعضاء شوراء و اساتید سازماندهی شده در شوراء براساس شرح وظایف، برنامه­ های تدوین شده را مدنظر قرار داده و در پیشبرد اهداف سازمانی کمک نمایند.

وی در خصوص طرح اعتلایبسیج گفت: طرح اعتلای سازمان مبنای کاری ما قرار می گیرد و مبتنی بر طرح اعتلا بسیج، برنامه ­های اجرایی و پیشنهادی جدید وابتکاری توسط اعضای شورای مرکزی ارائه گردد، برنامه­ های ابلاغی سالانه که برشی از طرح اعتلاست در دستور قرار گیرد وبطور مداوم پیگیری وبه مرحله­ اجرا درآید.

دکتر رهدار همچنین عنوان کرد:  جنبش استادی نقش آفرین در سطح مراکزآموزش عالی استان راه ­اندازی شود و این جنبش باید با تشکیل گروه­های جهادی مسئله­ محور و سازماندهی شده­ دراندیشکده ­های راهبردی نسبت به حل

مسائل و مشکلات جامعه ­اقدام کند.

در پایان عنوان شد، با صدا و سیمای استان رایزنی لازم صورت گیرد و اساتید براساس توانمندی­ های مختلف جهت ارائه مطالب در برنامه های مختلف معرفی شوند.

همچنین با مدیران اجرایی در راستای مسئله محوری و مشکلات جامعه رایزنی صورت گرفته است، و اساتید آمادگی لازم را برای حضور در نشست­های مشترک داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.