نامه ده هزار استاد و مدرس دانشگاه‌های کشور به مردم ایران؛
۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۰:۲۶
در آستانۀ یوم الله دوم اسفند؛ روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ده هزار نفر از استادان و مدرسان دانشگاه‏‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور با نامه ای انتخاباتی به مردم ایران در مقام مستشاری ویژگی‌های نمایندگان اصلح برای تشکیل مجلس یازدهم را در نخستین انتخابات چهل‌سالۀ دوم انقلاب احصا و به ایرانیان معرفی کردند.
سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۰:۱۳
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس بسیج اساتید کشور گفت : نامه ده هزار استاد، اعتراضی آکادمیک و نامه‌ای همگرا با مردم برای درخواست تغییر در روش حکمرانی قبیله‌ای مجلس و دولت به دست مردم از طریق صندوق‌های رای است.
کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار کرد:
۱۳۹۸-۱۱-۲۶ ۱۰:۱۷
به مناسبت ایام الله دهـه فـجر و بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نشست "روشـنگری و فرهـنگ انقلابی" ویژه دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با سخنرانی جانشین فرمانده سپاه شهرستان چابهار در مسجد نبوت دانشگاه، برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای زاهدان بیانیه صادر کرد:
۱۳۹۸-۱۱-۲۰ ۱۰:۲۷
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهیدعارفی زاهدان به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه ای صادر کرد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایرانشهر:
۱۳۹۸-۱۱-۱۳ ۰۹:۱۵
آماده سازی و بارگیری بیش از یکصد تن کمکهای مردمی و دانشگاهیان شامل مواد غذایی، بهداشتی، موکت و زیرانداز در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر جهت ارسال به مناطق سیل زده نیکشهر و دلگان.به
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار کرد:
۱۳۹۸-۱۱-۱۳ ۰۸:۵۶
بسیج اساتید دانشگاه ولایت از نخستین ساعات وقوع سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان از طریق پیام رسانی به شیوه های گوناگون شروع به جمع آوری کمک های مالی همکاران دانشگاهی و خیران خارج از دانشگاه کرد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش:
۱۳۹۸-۱۰-۳۰ ۱۰:۴۵
به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش، یک چادر در درب ورودی این دانشگاه برپا شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر بیانیه داد:
۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۰۹:۴۴
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان بیانیه صادر کرد:
۱۳۹۸-۱۰-۱۴ ۱۰:۴۳
به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان آنان به دست ایادی استکبار، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان بیانیه صادر کرد.
کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۴:۴۳
نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی مجتمع آموزش عالی سراوان با موضوعیت "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در ۹دی" در تالار حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید.
شورای راهبردی بسیج اساتید برگزار کرد:
۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۲۰:۴۸
همایش بزرگ دانشگاهیان شهرستان زاهدان به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹دی در دانشگاه سیستان وبلوچستان با حضور مسئولین استانی ومسئولین دانشگاههای استان سیستان وبلوچستان، به همت شورای راهبردی بسیج دانشگاه سیستان وبلوچستان متشکل از بسیج اساتید،بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی باحضور حدود ۱۰۰۰ نفری اساتید، کارمندان و دانشجویان، در تالار بزرگ فردوسی دانشگاه سیستان وبلوچستان در روز ۸دی برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۴:۴۴
کرسی نظریه پردازی بررسی سیستم های پیچیده با رویکرد محاسبات ارگانیک با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان با سخنرانی دکتر رهدار مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۳:۵۸
به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، جلسه سخنرانی مرضیه هاشمی مجری شبکه خبری پرس تی وی با حضور جمع زیادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان:
۱۳۹۸-۰۹-۱۷ ۱۵:۳۷
مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر (روز دانشجو) شامگاه روز جمعه با حضور آیت ا... محامی و جمع کثیری از دانشجویان در محل تالار ملاصدرا برگزار شد.
سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۹-۱۶ ۱۳:۴۳
دیدار اعضای شورای مرکزی و مسوولین کانون های بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی زاهدان با حضرت آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان،

صفحات