کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۹-۱۳ ۱۴:۵۶
همزمان با آغـاز هـفته بسـیج، اعضای کانون بسیج اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چـابهار با حضور بر مزار شـهدای گـمنام این دانشگاه ، اقدام به گُـل‌افشانی و غـبار روبی مزار شـهدای گمـنام جنگ تحمیلی، نمودند.
کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۹-۰۴ ۱۰:۴۷
اردوی خانوادگی فرهنگی تفریحی اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سطح شهرستان چابهار با استقبال اساتید و خانواده محترمشان به تعداد ۷۰ نفر برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۸-۱۴ ۰۹:۰۰
دیدار جمعی از اعصای شورای کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان با فرماندهی جدید سپاه شهرستان سراوان.
سازمان بسیج اساتید استان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۸-۱۲ ۰۹:۳۲
جلسه شورای عالی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، پیرامون طرح اعتلای بسیج اساتید در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل:
۱۳۹۸-۰۸-۱۲ ۰۹:۱۸
جلسه کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوری کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل:
۱۳۹۸-۰۸-۱۲ ۰۹:۰۸
دیدار جمعی از اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه های سیستان با فرمانده سپاه ناحیه زابل
کانون بسیج اساتید دانشگاه رهنگیان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۸-۱۲ ۰۸:۵۲
سازمان بسیج اساتید استان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۷-۱۴ ۰۹:۱۳
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، در راستای اجرای طرح اعتلای سازمان بسیج اساتید و هماهنگی با رده های بسیج در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان، اولین جلسه مشترک مسئولین کانون‌ها بسیج اساتید و مسئولین حوزه‌ها، دفاتر و کانون‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان و بسیج دانشجویی برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۷-۱۴ ۰۹:۰۲
به گزارش رواط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، همزمان با هفته دفاع مقدس احمد حیدری ، معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش حضور یافت.
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۷-۱۴ ۰۸:۵۱
به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، مراسم نکوداشت یاد و خاطره مقاومت جانانه و تحسین برانگیز دوران هشت ساله دفاع مقدس و ایستادگی ملت بزرگ ایران و امت اسلامی در مقابل جهانخوران شرق و غرب و ایادی زبون آنان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از اعضای محترم هیات علمی و کارکنان دانشگاه ولایت با غبار روبی گلزار مطهر شهدای گمنام و تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایرانشهر:
۱۳۹۸-۰۴-۰۳ ۱۱:۰۵
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، و به نقل از مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر:به مناسبت گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید و با حضور اساتید بسیجی جلسه هم اندیشی برگزار گردید.
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان:
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۰:۲۰
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، به مناسبت ۳۱ خرداد روز بسیج اساتید، همایش اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه ۳۰ خرداد در مجتمع فرهنگی امام علی ع زاهدان برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر:
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۰۹:۱۲
به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان،به مناسبت ۳۱ خرداد روز بسیج اساتید و سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت و با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه، ویژه برنامه­ ای در دانشگاه ولایت برگزار شد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان:
۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۱۰:۰۸
به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان;کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت ۳۱ خرداد سالروز شهادت استاد دکترچمران و روز بسیج اساتید بیانیه صادر کرد:
کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان برگزار کرد:
۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۰۹:۲۷
مراسم گرامیداشت استادشهید دکترمصطفی چمران و روز بسیج اساتید در مجتمع آموزش عالی سراوان با حضور مدعوین برگزار شد.

صفحات

اخبار سازمان