کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار کرد:

کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاه ولایت به سیل زدگان تحویل شد.

بسیج اساتید دانشگاه ولایت از نخستین ساعات وقوع سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان از طریق پیام رسانی به شیوه های گوناگون شروع به جمع آوری کمک های مالی همکاران دانشگاهی و خیران خارج از دانشگاه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان،

پس از جمع آوری کمک های نقدی که بالغ بر ۵۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل پنجاه میلیون تومان) شده است، تا تاریخ ۸ بهمن ماه جاری در دو مرحله، کمک های گوناگونی به مناطق هدف ارسال شده است که عبارتند :

تعداد ۱۰۰تخته پتو به ارزش ۱۳۰میلیون ریال  که بامداد روز جمعه ۲۷دی ماه تعدادی از همکاران با دو خودروی سواری و وانت مزدا این کمک های حمایتی را در منطقه بزرگ دشتیاری، بخش مرکزی پلان، روستای عورکی، محله های نوحانی بازار، بل و میرآباد (کانون بحران سیل) توزیع کردند.

دومین محموله از کمک های  انسان دوستانه دانشگاهیان دانشگاه ولایت  نیز با همیاری  تعدادی از همکاران در مورخ دوم الی چهارم بهمن ماه با سه دستگاه وانت در مناطق بنت و زرآباد توزیع گردید.

این کمک ها  عبارتند از:  ۱۲۰۰ متر موکت ، به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال، ۱۰  عدد فرغون و ۲۰ عدد بیل به ارزش ۵۰ میلیون ریال و ۷۰ جفت دمپایی بچگانه که  در مناطق بنت روستاهای دستگرد، سررود، وفا و در بخش زرآباد درروستای گرکان ،سول ، سورو، محمد  آباد و...  در میان مردم سیل زده توزیع گردید.

شایان ذکر است که مقررشد مابقی کمک ها پس از مطالعه و شناسایی در یک منطقه هدف بسیار محروم، خرج ساخت و ساز شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.