کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش:

کمک دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش به سیل زدگان بلوچستان

به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش، یک چادر در درب ورودی این دانشگاه برپا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساید سیستان و بلوچستان، و به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان  دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش، یک چادر در درب ورودی این دانشگاه برپا شد.

زهرا سیاسر مسئول فرهنگی کانون بسیج اساتید وعضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش، در مصاحبه با خبرنگار آنا گفت : مردم ایران اسلامی همواره نشان دادند که در حوادث غیرمترقبه یار و یاور مردم مصیبت زده بوده‌اند.                                                                

 دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش نیز همراه با سایر اقشار جامعه و در کنار مردم خیرخواه ایران اسلامی  تمام تلاش خود را برای کمک رسانی به هم استانی های عزیزمان به کار گرفته اند.

وی افزود :  دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش و تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای سیل زدگان هستند و شهروندان می‌توانند کمک‌های خود را به این دانشگاه ها تحویل دهند.

وی ابراز امیدواری کرد که در اسرع وقت کمک های دریافتی، با هماهنگی های ایجاد شده  به دست مردم نیازمند در جنوب استان برسد.

 بارش باران سیل‌آسا در جنوب شرق کشور که از پنجشنبه ۱۹ دی آغاز شد، سبب جاری شدن سیل در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان شد. شرایط در سیستان و بلوچستان از سایر استان‌ها وخیم‌تر اعلام شده به طوری که میزان بارش‌ها در جنوب این استان نسبت به سال گذشته ۲۶ برابر شده و در نتیجه سرریز شدن آب از پشت سدهای استان سیستان و بلوچستان را در پی داشته است. در این استان تعداد ۵۰۰ روستا و ۱۴ شهر و شهرستان  درگیر سیل هستند و ۲۰ هزار واحد مسکونی بر اثر جاری شدن سیلاب دچار تخریب کلی و جزئی شده اند.                                                                                               

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.