کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار کرد:

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب توسط مجری شبکه پرس تی وی

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، جلسه سخنرانی مرضیه هاشمی مجری شبکه خبری پرس تی وی با حضور جمع زیادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزار شد.

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، جلسه سخنرانی سرکارخانم مرضیه هاشمی مجری شبکه خبری پرس تی وی با حضور جمع زیادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزار شد.

ایشان با توجه به سخنان رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب،در جمع حضار به زمزمه مذاکرات اخیر با آمریکا اشاره نموده و گفتند: در هر حال باید عزت کشور و ملت خویش را در نظر داشته باشیم و در مورد آمریک،ا مذاکره و گفتگو را جز زیان مادی و معنوی ندانیم.

ایشان به شکست سیاست های آمریکا در منطقه غرب آسیا اشاره داشته، و زمین گیر شدن آمریکاه و همفکران آنها در منطقه را ناشی از حضور قدرتمندانه جمهوری اسلامی و تفکر بسیجی در کشورهای همجوار دانست.

خانم هاشمی با توجه به حضور خود آمریکا، دولت های اروپائی را حیله گر و غیرقابل اعتماد دانسته و عنوان کردند: شما بسیجیان باید بسیار هوشمندانه عمل نموده و از تهدیدات پوچ آنها نهراسید.

در ادامه به سبگ زندگی یرانی اسلامی اشاره نموده وعنوان کردند: اخیراً تمام تلاش آمریکا و همدستانش در ترویج سبگ زندگی غربی در ایران است تا زیان های جبران ناپذیر اخلاقی، اقتصادی، اجتماعی و دینی به کشور و ملت ما وارد شود.

ایشان به نقش پررنگ بسیجیان در عرصه های مختلف انقلاب اشاره کرده و امر به معروف و نهی از منکر را یکی از وظایف بسیجیان قلمداد کردند و توصیه کردند، نگذارید فرهنگ های غلط غربی وارد کشور شده و در بین خانواده ها و فرزندان این ملت رسوخ نماید.

سرکار خانم مرضیه هاشمی،مسیحی و اهل آمریکا بوده که در دوران دانشجوئی با تحقیقات شخصی به دین مبین اسلام گرویده و پس از ازدواج با یک ایرانی به ایران مهاجرت کرده و از مدافعان اصلی انقلاب اسلامی در سطح رسانه های برون مرزی میباشد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.