کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار کرد:

مراسم نکوداشت یاد و خاطره دوران هشت سال دفاع مقدس

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، مراسم نکوداشت یاد و خاطره مقاومت جانانه و تحسین برانگیز دوران هشت ساله دفاع مقدس و ایستادگی ملت بزرگ ایران و امت اسلامی در مقابل جهانخوران شرق و غرب و ایادی زبون آنان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از اعضای محترم هیات علمی و کارکنان دانشگاه ولایت با غبار روبی گلزار مطهر شهدای گمنام و تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا برگزار گردید.

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان، مراسم نکوداشت یاد و خاطره مقاومت جانانه و تحسین برانگیز دوران هشت ساله دفاع  مقدس و ایستادگی ملت بزرگ ایران و امت اسلامی در مقابل جهانخوران شرق و غرب و ایادی زبون آنان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس  با حضور جمعی از اعضای محترم هیات علمی و کارکنان دانشگاه ولایت با غبار روبی گلزار مطهر شهدای گمنام و تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا برگزار گردید.

در این مراسم که به همت و همکاری همه نهادهای فرهنگی دانشگاه از جمله بسیج اساتید دانشگاه  ولایت برگزار شد، شرکت کنندگان در مراسم ضمن بیعت مجدد با ارمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و تجدید عهد و میثاق با مقام عظمای ولایت و رهبری  و آرمانهای بلند شهدا، ضمن استماع سخنان  سرپرست محترم دانشگاه و معاون محترم فرهنگی دانشگاه از نمایشگاه یادبود دفاع مقدس نیز بازدید کردند. در این نشست ابتدا حاج اقا محمدی سلیمانی معاون محترم فرهنگی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حضار با یاد اوری نقش و تاثیر بی بدیل دانشگاهها در طول هشت سال دفاع مقدس، به شهدای گرانقدر دانشگاهی اشاره کرد که خون پاک خور نثار راه انقلاب اسلامی کردند. وی به جایگاه رفیع  دانشگاه ولایت در منطقه نیز اشاره کرد و این دانشگاه را نمونه کاملی از  وحدت و  سرافرازی و دستاوردی بزرگ در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست. انگاه سرپرست محترم دانشگاه جنای اقای دکتر نجفی آشتیانی ضمن خوش آمدگویی به حضار و تشکر از زحمات همه مسئولین قبلی دانشگاه، ادامه راه و ارمان شهدا را وظیفه همه خدمتکاران دانست. وی  افزود یکی از راههای پیروزی بر دشمن شیطان صفت مرهون فداکاری و فرهنگ استقامت می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.