کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان:

ییانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مناسبت روز جهانی قدس

حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس، روز مبارزه مستضعفان با مستکبران قرار داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان در مت بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، آمده است:
حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس، روز مبارزه مستضعفان با مستکبران قرار داد و با این اقدام که بیانگر اعتقاد و پایبندی راسخ ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان جهانی است، مبارزه با رژیم جعلی و اشغالگر فلسطین را از محدوده جهان عرب و کشورهای اسلامی به همه جهان گسترش داد. اینک شعله‌های خشم این مبارزه بعد از چهار دهه برافروخته‌تر و عزم مسلمانان و آزادیخواهان جهان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر شده است. امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای، توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها را نقش بر آب نموده است. آمریکا باید بداند که طرح محکوم به شکستِ انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن حاکمیت پوشالی رژیم اشغالگر قدس بر جولان و تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تلاش‌های بیهوده ای است که راه به جایی نخواهد برد.
شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی آغاز شده است و جبهه مقاومت که امروزه از هر زمان دیگر قدرتمندتر است، دیر یا زود طومار ننگین این رژیم جعلی را در هم خواهد پیچید. بی‌‌شک حضور آگاهانه و پرشور امت اسلامی در روز جهانی قدس، خط بُطلانی بر دسیسه‌های شیطانی اَیادی استکبار خواهد کشید که برآنند تا اتحاد و انسجام ملت های مسلمان را خدشه‌دار کرده و به نیات پلید خود دست یابند.
ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، حمایت همه جانبه خویش از مردم مظلوم فلسطین را اعلام می داریم و جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی محکوم می‌نماییم و با شرکت در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس خواهیم انداخت.                                                       

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.